BEYKOZ KARİYER MERKEZİ

İŞİMİZ İŞİNİZ

Tekil Ziyaretçi Sayısı:

825 Çalışan Aranıyor


74850 Toplam Başvuru Sayısı


60956 Yönlendirme Sayısı


1195 Toplam İstihdam Sayısı


6052 Aktif İş Arayan Sayısı


Beykoz Belediye Başkanı SN. Yücel Çelikbilek

1951 yılında Kars’ta doğdu. 1956 yılından beri Beykoz’da oturuyor. Gümüşsuyu Fatin Hoca İlkokulu’nu, Beykoz Ortaokulu’nu, Kadıköy Ticaret Lisesi’ni, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ile Mahalli İdareler Enstitüsü’nü bitirdi...

detayları için tıklayınız..

Hakkımızda

Birimimiz 2002 yılı itibari ile Beykoz ilçesinde işsizlik ile mücadele etme, iş ve işçi bulma konularında teknik, bilimsel bir yaklaşımla çalışma yap...

detayları için tıklayınız..
İş İlanı
tekstil firması ...

bodrolama yapabilecek,özlük dosyası düzenleyebilecek,problem çözmede yetenekli,insan ilişkileri kuvvetli BAYAN personel. insan kaynakları ve personel işlerinde deneyimli ...

 • 26.01.2017 | FİRMA ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

  NUN OKULLARI,FSM TIP MERKEZİ,NATUREL ZE VE DOĞA KOLEJİ YEMEKHANESİNİ YERİNDE GÖRMEK İÇİN ZİYARETLERDE BULUNDUK.YÖNLENDİRDİĞİMİZ ADAYLARIN YETERLİLİKLERİ HAKKINDA SOHBET ETTİK.

  NUN OKULLARININ 1 KİŞİLİK GÜVENLİK DEPARTMANINDA AÇIKLIĞI OLDUĞUNU;DOĞA KOLEJİ YEMEKHANESİNİNDE GARSON VE BULAŞIK ELEMANLARINA İHTİYAÇLARI OLDUĞUNU BİLDİRDİ.

 • 20.01.2017 | KARİYER MERKEZİ FİRMA ZİYARETLERİ

  Beykoz Kariyer Merkezi firma ziyaretleri ve tanıtım faaliyetleriyle eleman arayan firmaların taleplerini karşı ...

 • 08.12.2016 | Kariyer Merkezi Firmaları Yerinde Ziyaret Ediyor.

  Beykoz Belediyesi çatısı altında, firmalara iş arayanları doğru noktada buluşturmak ve istihdama katkı sağlamak amacıyla 2002 yılında kurulan Kariyer Merkezi, haftanın bir gününü firma ziyaretine ayırıyor. 

  Haftalık gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde bu hafta;


  KAMEN- BİLGİNAY

  30.11.2016 | HER ÇARŞAMBA YAPILAN FİRMA ZİYARETLERİMİZDEN

  ÇUBUKLU VADİ KONAKLARI,AHMET KARAKOÇ MALİ MÜŞAVİRLİK,ASIR GÜVENLİK BUGÜNKÜ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ FİRMA ZİYARETLERİMİZDİR.DAHA ÖNCE ELEMAN YÖNLENDİRMESİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ FİRMALARDAN SONUÇ ALMAK VE YERİNDE GÖRMEK ADINA YAPILAN ZİYARETLERİMİZ KARŞILIKLI SÖYLEŞİLERLE,SORUN VARSA ÇÖZMEK ,GÖNDERİLEN  ELEMANLARIN YETERLİLİĞİ VE ÇALIŞAN PERSONELLERDEN MEMNUNİYET HAKKINDA SOHBET EDEREK ...

 • 24.11.2016 | İSTİHDAMIN ADRESİ BEYKOZ KARİYER MERKEZİ

        Beykoz Kariyer Merkezi, istihdam alanında yaptığı hizmetlerle Beykozlulara çeşitli sektörlerde iş imkanları sunmaya devam ediyor. İlçe sakinlerinin doğru alanlarda istihdamını sağlamak üzere ülkenin önde gelen firma ve kuruluşlarıyla iş birliği yapan Kariyer Merkezi, iş arayanlarla işverenleri buluşturmak için çeşitli çalışmalarda bulunuyor. Bunun için 24 K ...

 • 23.11.2016 | FİRMALARIN TERCİHİ BEYKOZ KARİYER MERKEZİ

  Beykoz Kariyer Merkezi firma ziyaretleri ve tanıtım faaliyetleriyle eleman arayan firmaların taleplerini karşılamaya, istihdam ve meslek edindirme projeleri için yeni ortaklar belirlemeye devam ediyor.

  Haftalık gerçekleştirdiğimiz firma ziyaretlerimizde bu haft ...

 • 17.11.2016 | ENGELLİ GÖRÜŞMESİNE KATILAN FİRMALARIMIZLA GÖRÜŞME

  ENGELLİ GÖRÜŞMESİ yapmış olduğumuz 4 firmaya ziyaretlerde bulunduk.

  Bu firmalar;
  -Fibro Beton
  -Işık Peyzaj
  -İpek Kağıt ve -Bayramoğlu Döner

  Bu firmalar arasındaki 2 firmamız,engelli görüşmesindeki vatandaşlarımızdan işe alım gerçekleştirmiştir.
  Diğer firmalarımızla irtibat halinde olup tekrar yönlendirmeler yapılacaktır.

 • 09.11.2016 | ENGELLİ GÖRÜŞMESİ

  BEYKOZ BELEDİYESİ KARİYER MERKEZİ VE ÜMRANİYE İŞKURLA ORTAKLAŞA DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ;10 FARKLI FİRMANIN KATILIM SAĞLAYACAĞI, ENGELLİ GÖRÜŞMEMİZ YARIN SAAT:14:00'DA NECMETTİN ERBAKAN KÜLTÜR MERKEZİNDE OLACAKTIR.ENGELLİ DURUMDA OLAN VATANDAŞLARIMIZIN ENGELİNİN %40 VE ÜZERİ OLMASI ŞARTI VARDIR.GÖRÜŞMEYE KATILMAK İSTEYEN ADAYLARIMIZI  BEKLİYORUZ.

 • 09.11.2016 | Kariyer Merkezi, haftanın bir günü firma ziyaretlerine ayırıyor.

  Beykoz Belediyesi çatısı altında, firmalarla iş arayanları doğru noktada buluşturmak ve istihdama katkı sağlamak amacıyla 2002 yılında kurulan Kariyer Merkezi, haftanın bir günü firma ziyaretlerine ayırıyor.

  Haftalık gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde bu hafta;

  03.11.2016 | BEYKOZ BELEDİYESİ KARİYER MERKEZİ İSTİHDAMA DEVAM

  Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi olarak MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ (TEMİZLİK) eleman desteğine devam ediyoruz.Perşembe günü düzenlemiş olduğumuz toplantıda 48 kişinin katılımıyla firmanın Temizlik eleman açığına destekte bulunmuş olduk.

BEYKOZ KARİYER MERKEZİ

BEYKOZ KARİYER MERKEZİ’nden Hayatını Değiştirmiş ve Kolaylaştırmış Birçok İş verenlerimiz ve Çalışanımız gerçek referanslarımızdır..

“ BeykozBelediyesi
Dünya kalite Ödülü'ne Uygun Görüldü ”